Jestem nowa, tak samo jak historia, która tutaj zostanie opisana. Dotyczyć ona będzie popularnego serialu ''Soy Luna''.
Co do mnie, to jestem blondynką o ciemnych oczach. Lubię: książki o tematyce fantastycznej i przygodach ludzi, naleśniki z nutellą, modę i podróże. Zaglębiać się w moje życie nie będziemy, ale w życie Mattea i Luny - owszem.
Mam nadzieję, że opowieść przypadnie wam do gustu. Do napisania misie <3