środa, 24 sierpnia 2016

Witajcie :)

Jestem nowa, tak samo jak historia, która tutaj zostanie opisana. Dotyczyć ona będzie popularnego serialu ''Soy Luna''. 
Co do mnie, to jestem blondynką o ciemnych oczach. Lubię: książki o tematyce fantastycznej i przygodach ludzi, naleśniki z nutellą, modę i podróże. Zaglębiać się w moje życie nie będziemy, ale w życie Mattea i Luny - owszem. 
Mam nadzieję,  że opowieść przypadnie wam do gustu. Do napisania misie <3

 

2 komentarze:

  1. Wygląd bloga jest super!
    Jestem ciekawa pierwszego rozdziału, mam nadzieję, że nie długo będę mogła go przeczytać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekam na 1 rozdział;)
    I zapraszam również do siebie

    OdpowiedzUsuń