Jestem nowa, tak samo jak historia, która tutaj zostanie opisana. Dotyczyć ona będzie popularnego serialu ''Soy Luna''.
Co do mnie, to jestem blondynką o ciemnych oczach. Lubię: książki o tematyce fantastycznej i przygodach ludzi, naleśniki z nutellą, modę i podróże. Zaglębiać się w moje życie nie będziemy, ale w życie Mattea i Luny - owszem.
Mam nadzieję, że opowieść przypadnie wam do gustu. Do napisania misie <3
Wygląd bloga jest super!
OdpowiedzUsuńJestem ciekawa pierwszego rozdziału, mam nadzieję, że nie długo będę mogła go przeczytać.
Czekam na 1 rozdział;)
OdpowiedzUsuńI zapraszam również do siebie